Jak interpretować wyniki badania gastroskopii z wycinkiem?

Witam, mam 24 lata od 3 miesięcy mam problemy z zoladkiem, nie mogłem dłużej posiedzieć, poleżeć bo bol się nasilał i musiałem go " rozchodzić" . Miesiąc temu zrobiłem gastroskopię z wycinkiem . Oto wynik Gastritis superficialis non activa Minorka gradus. ( Metaplazja -). Co oznacza ten wynik?? Dodam że od razu dostałem leki jednak po ich skończeniu mam kołatania serca i nadal boli mnie zoladek. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Zapalenie błony śluzowej żołądka nie aktywne stopnia małego metaplazji nieobecna. Konieczna dalsza diagnostyka proponuje udac się do internisty