Jak jesze łagodzić te objawy tężyczki u męża?

Witam. Mąż (38 l.) leczy się psychiatrycznie od stycznia. Po zachorowaniu na covid wystąpiły ataki lęku, spadki nastrojów itp. przyjmuje leki takie jak paroxetyna, pramolan. Po 2 miesiącach leczenia lekarz prowadzący zapisał Lamitrin (lek przeciwpadaczkowy) ponieważ zaczęły występować silne drżenia rąk i nóg- podczas takiego ataku wygląda jakby miał Parkinsona całego ciała. Drżenia nóg i rąk wciąż występują, a mamy 6 miesiąc leczenia. 2 tygodnie temu przeprowadzone zostało badanie u neurologa w kierunku tężyczki. Mąż ma silną postać -3 stopień. Są dni kiedy drżenia są niewidoczne a są dni kiedy leki doraźne j suplementy praktycznie nie pomagają. W chwili ataku zażywa wapń oraz doraźny lek z grupy benzodiazepin. Już nie wiemy co robić. Jest to bardzo męczące zarówno dla niego jak i dla całej naszej rodziny. Gdzie się jeszcze udać? Badania krwi od zawsze ma bardzo dobre. Regularnie robi takie badania. Pozdrawiam

Sugeruję wizytę w poradni endokrynologicznej, stałą suplementację wapnia i magnezu pod kontrolą stężeń w surowicy krwi, oznaczenie TSH, ft3, ft4 i parathormonu, sodu, wapnia całkowitego i zjonizowanego, kreatyniny, mocznika, morfologii i transaminaz. Przedawkowanie paroksetyny może wywołać drżenia, podobnie, jak lamotrygina (może nasilać objawy choroby Parkinsona). Proszę także rozważyć modyfikację leczenia psychiatrycznego.