Jak leczyć stulejkę u 20-latka?

Mam 20 lat, nie dawno postanowiłem sprobowac masturbacji i sprawdzić "z czym to się je". Zaczalem szperac w internecie i dowiedzialem się, że mam stulejke. Nie mam zadych stanów zapalnych sni niczego takiego. Co powinienem zrobić? Trochę się boje.
Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli podejrzewa pan stulejke konieczna jest wizyta u urologa aby ocenić problem i ustalić dalsze postępowanie.
Pozdrawiam