Jak leczyć szpiczaka plazmocytowego?

Dzień dobry Od ponad 2 lat jestem leczona na szpiczaka plazmocytowego. W wyniku początkowego leczenia chemią (Lek Talizer) spowodował działanie uboczne - silną polineuropatię dłoni i stóp. Przez cały czas zażywałam Gabapentin 300 mg / 3600 mg dziennie. Plus Neurolipon.. Nie przyniosło jednak poprawy. Teraz mam przepisany teraz lek Pragiola - czytam o jego skutkach ubocznych i zaczynam mieć obawy czy te leki mi nie zaszkodzą? Czy może jest jakiś inny środek na leczenie polineuropatii ? Serdecznie Pozdrawiam

Proponuję swoje obawy omawiać z lekarzem, który zleca Pani leczenie. Leków jest wiele. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.