Jak leczyć te uciski w głowie?
Witam. 2 lata temu miałam uciski w głowie, które utrudniały mi funkcjonowanie. Zgłosiłam się wiec do lekarza, który skierował mnie na tomografie. Okazało się, ze wszystko jest w porzadku. Zauważyłam również, ze przy sytuacjach stresujących pojawiają się ukłucia. Niestety teraz od tygodnia ukłucia i ból pojawiły się w klatce piersiowej, czuje ciężar i ucisk, który również promieniuje do głowy i ukłucia mam w tych samych miejscach. Byłam U lekarza i wszystko w normie. I nie wiem co dalej. Dodam, ze stosowałam ibuprofen i leki uspokajające jednak te nie działają. Ból jest taki, ze utrudnia mi funkcjonowanie. Co mam robić? Jest coś skutecznego aby temu zapobiec?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Witam! Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Należy poważnie brać pod uwagę zaburzenia nerwicowe. Przemawiają za tym prawidłowe wyniki badań pracownianych, zmienność lokalizacji i charakteru dolegliwości, oraz związek z sytuacjami stresowymi. Leczenie typowymi lekami (stosowanymi w chorobach somatycznych) jest mało skuteczne lub w ogóle nieskuteczne. Warto spróbować! Powodzenia W. Łuczkowski.