Jak nauczyć 4-miesięczne dziecko wstawać rzadziej w nocy?

Witam, Moja coreczka za tydzien skonczy 4msc. Ma problemy z gazami. Jest karmiona wylacznie piersia. Noce sa dla nas trudne gdyz budzi sie srednio co 2 godz i domaga karmienia. Probowalam ja tylko tulic czy nosic i odkladac do lozeczka bo wiem ze czesto budza ja wlasnie gazy ale jednak chodzi o jedzenie. Jak ja nauczyc wstawac rzadziej w nocy? (Bylo kilka przypadkow ze budzila sie tylko dwa razy, ale sa i takie ze budzi sie co godzine).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Częste budzenie się dziecka może być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.