Jak odbudować związek po zdradzie męża?

Witam. Jak pewnie nie jedna kobieta, zostałam zdradzona przez męża. dowiedziałam sie o tym dwa tygodnie temu. przyczyną zdrady był kryzys w związku. Jednak oboje bardzo się kochamy I chcemy zawalczyć o siebie. Jest jednak jeden problem, a mianowicie ja. Nie umiem sobie z tym zupełnie poradzić. ich rozmans trwał pół roku. Mąż prosił o wybaczenie, że to była pomyłka itd. Ja jednak nie mogę przestać o tym myśleć, ciągle mam przed oczami ich dwoje zabawiających się ze sobą, śmiejących, spacerujących

Zdrada jest rodzajem zerwania kontraktu małżeńskiego. Traci się często zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, intymności i wyjątkowości tego, co łączyło. Wszystko to trzeba odbudować. Przyjrzeć się priorytetom i wartościom, a także temu, co spowodowało kryzys. Zmiana jest konieczna, by odbudować relację i więź małżeńską. Ale jest to możliwe i wielu parom się udaje. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty pracującego z parami i małżeństwami. Wspólnie uda się szybciej i bardziej skutecznie dokonać zmian, a tym samym zawalczyć o uratowanie małżeństwa i odnalezienie się na nowo.

Witam. Jeżeli nadal chcą Państwo odbudować związek warto udać się na terapię małżeńską, tym bardziej, że pisze Pani o tym, że samodzielnie jest trudno poukładać wszystko na nowo. Pozdrawiam

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Zdrada przez partnera jest niezwykle bolesnym wydarzeniem, po którym trudno samodzielnie odbudować relację i jej podstawowe elementy (zaufanie, poczucie bezpieczeństwa). Dochodzą do tego niezwykle silne emocje, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie w takim związku. Myślę, że warto wraz z partnerem udać się na terapię małżeńską, która niezależnie od trwania Państwa związku pomoże w poradzeniu sobie z tą niezwykle trudną sytuacją.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
http://michalpyter.com