Jak oduczyć niemowlaka spania przy piersi?

Witam musze isc do szpitala tym samym zostawic 10 mies dziecko z babciA usypia on przy cycku nie potrafi sie zabawic Sam ciagle wymaga Mojej obecnosci dodam ze do osmego mies nie bylo z nim problemow Jak go oduczyc Spaniu przy cycu Noce sa koszmRne budzi sie ze trzy Razy I placze wiec ja go z powrotem do cyca bledne kolo help

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani stopniowo oduczać dziecko od nawyku przystawiania do piersi przed zaśnięciem. W pierwszym etapie może być to trudne, jednak konsekwencja powinna przynieść spodziewany rezultat.