Jak powrócić do równowagi?

Jak mam wrócić w. Do równowagi? Ne nie ufam nikomu boje sie powiedzieć tego prawdopodobnie dobilo mnie do reszty nie potrafię się z niczego cieszyc, niestac mnie na psychologa, a zadze ze nie jest dobrze..... Czuje milosc do dz

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez możliwości przeprowadzenia badania psychiatrycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z psychiatrą (możliwa jest konsultacja refundowana przez NFZ)

Małgorzata Panek

Ma Pani prawdopodobnie depresję. Proszę udać się do psychiatry. Nie jest potrzebne skierowanie, a terapia pomogłaby Pani.
Pozdrawiam