Jak przyzwyczaić dziecko do partnera?

Dzień dobry, zaczynam szukać pomocy bo sytuacja jest okropna i trudna do zniesienia. Mój 2 letni syn nie akceptuje mojego partnera i daje wyraźnie to odczuć, pokazuje to również dobitnie. Niedawno miejsce miała taka sytuacja że przyszedł ktoś obcy i syn bez problemu podał rękę ,bawić się chciał. W relacji syn partner ,nie da się dotknąć, prezenty świąteczne, urodzinowe przynosi żebym to ja rozpakowała. Mam wrażenie że syna irytuje nawet głos partnera. Traktuje go jak powietrze , w momencie nawiązania jakiegokolwiek kontaktu przez partnera ,syn wpada w histerię . Brakuje nam pomysłów jak działać. Partner próbuje się bawić , tłumaczyć, syn nic nie chce. Zero chęci kontaktu ze strony syna

Dzień Dobry Pani,

Może trochę przewrotnie..., zachęcałabym Panią by bardziej uważnie przyjrzeć się relacji Pani Partnera z Synem..., bo być może ta
" trudność"w nawiązaniu relacji między Panami jest uzasadniona...?

Albo Syn potrzebuje czasu, by się przekonać do Partnera...

Z przesłaniem dla Pani i Synka Tego, Co jest Wam najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605