Jak stosować leki na uspokojenie?

witam. mam zdiagnozowana wade wrodzona mozgu Dandy Walker wariant. zle sypiam,mam duzo stresów. w zwiazku z tym neurolog przepisała mi leki na uspokojenie ale nie napisała jak je dawkowac. 1.Neurovit 100mg 200mg 0,20mg 2.Vigantol krople 3.Seronil 10 mg 3.Sympramol 50 mg bardzo prosze o rozpisanie jak mam brac te leki. z gory dziekuje i pozdrawiam Milena

Dzień dobry. Pomimo zaleceń ogólnych stosowania leków, każdorazowo lekarz decyduje o dawkowaniu w oparciu o sytuację i stan zdrowia pacjenta. Myślę, że to właśnie lekarz prowadzący musi udzielić Pani odpowiedzi na zadane pytanie. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/