Jak walczyć z nadwagą i wysokim BMI?

Witam. OD końca marca mam problem. Zaczęłam się odzywać gdy anestezjolog mimo,że moje BMI wynosiło 24 wpisał mi otyłość. Zaczęłam wtedy restrykcyjną diętę,ale nie mogłam się opanować i jadłam duże ilości. Odkryłam,że wymioty i środki przeczyszczające mi pomagają. Od 2 mies nie mam już okresu. Wstydzę się tego co robię. NIe wiem jak z tym walczyć,a boję się z kimś o tym rozmawiać. Uzależniłam się od jedzenia i wymiotów..Co mam robić?

Powinna się Pani koniecznie zapisać do poradni zajmującej się leczeniem zaburzeń odżywiania. Fakt, że napisała Pani tutaj jest pierwszym krokiem w dobrą stronę - bo przyznała się Pani przed sobą, że ma problem i uświadomiła sobie, że potrzebuje pomocy. Niestety problemy z którymi się Pani boryka to poważna choroba i wymaga profesjonalnego i osobistego wsparcia terapeuty.
Podaję Pani namiary na 2 poradnie zajmujące się terapią zaburzeń odżywiania w Pani rejonie:
http://www.renatagraduszynska.pl/zaburzenia_odzywiania.php
http://www.ctzo.org/
Trzymam kciuki za Pani walkę z chorobą.