Jak wyleczyć dyskomfort w prawym boku?

Dyskomfort w prawym boku. Miesiąc temu zacząłem brać Fluoxetyne na silne ataki lęku. Jednak po 4 dniach zażywania tabletek poczułem silny dyskomfort w prawym boku (coś jakbym połknął piłkę lub miał ciagle spięty mięsień.) po konsultacji z lekarzem postanowiłem odstawić lek, jednak dyskomfort nie minął tylko znacznie sie nasilił. Do tego doszły tluste stolce i znaczna utrata wagi (6kg w miesiąc). Zaznaczam ze nie jestem osoba otyła (175cm wzrostu i obecnie 79kg wagi)

Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Wykonać oznaczenie poziomów enzymów wątrobowych, morfologię, OB, USG jamy brzusznej. Konieczna jest konsultacja lekarska, proszę powiedzieć lekarzowi jaki lek i jak długo był brany. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.