Jak zniwelować uczucie sytości?

Witam, mam problem z trawieniem. w związku z godz i sposobem pracy moje posiłki nie są regularne. W jaki sposób mogę pozbyć się uczucia pełności mimo,że nie jadam wielkich ilości.

Witam, proszę postarać się wprowadzić pokarmy z dużą ilością błonnika, czyli te o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Do takich należą m.in.: chleb razowy, kasza gryczana, kasza jęczmienna, surowe warzywa. Dokładne wskazania musiałyby się oprzeć na wywiadzie zdrowotno-żywieniowym. Serdecznie pozdrawiam.