Jakie badania wykonać przy piekącym bólu głowy?

Witam. Mam 38 lat, w latach 1997-2001 brałam twarde narkotyki (amfetamina). Obecnie jestem abstynentką. Mój problem polega na uciskowym i piekącym bólu w mózgu i bardzo złym samopoczuciu, zdarza się to zazwyczaj jeśli nie prześpię 7-8 godzin na dobę. W latach 2009-13 Miałam wykonane 3 rezonanse, które wykazały 4 ogniska zapalne o śr. max 8mm. Być może ogniska nie mają związku z bólem i uciskiem, jaki odczuwam. Mam wrażenie, że umieram, im większe niewyspanie tym większy jest piekący ból w głowie. Proszę o pomoc, jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna pani udać się do neurologa (proszę koniecznie zabrać ze sobą wyniki badań obrazowych), ponieważ dalsza diagnostyka i ewentualne leczenie zależeć będą od pani stanu klinicznego oraz wyników badań.