Jakie leczenie powinna podjąć osoba z objawami Schizofrenii kiedy leki nie pomagają?

Dzień dobry po wywiadzie z lekarzem psychiatrą uznał że mam zaburzenia schizotypowe moje objawy to czasem jak jestem jestem poza domem to lęk że coś mi się stanie także jak robie rzeczy codzienne to muszę parę razy sprawdzić czy odłożona rzecz jest na swoim miejscu biorę nexpram 10 fluanxol 0,5 i atarax na noc ale słabo mi te leki pomagają pozdrawiam i proszę o poradę

Dzień dobry,
Jeżeli obecnie stosowane leki nie pomagają a czas ich stosowania to powyżej 6 tygodni to warto rozważyć zmianę leczenia. Wybór leków jest dość duży, należy znaleźć leki, które okażą się skuteczne.
Pozdrawiam