Jakie leki podawać dziecku przy przeziębieniu?

Witam , nasza 7 msc córka od 2 dni ma dziwny oddech jak się męczy i jak leży na pleckach , takie jakby charszczenie , byliśmy dziś u lekarza i przepisał leki HEVIRAN , KETOTIFEN I DO NOSKA NASIWIL twierdząc że dziecko ma łagodną infekcje wirusową . Problem w tym że czytając internet i wpisując te leki doszliśmy do informacji że jest to bardzo mocny lek ... i nie wiemy czy podac go dziecku

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie wiem o który lek panu chodzi.... Jeśli mają Państwo wątpliwości co do tej terapii, mogą Państwo skorzystać z opinii innego pediatry.