Jakie są działania niepożądane Dutiloxu?

Jakie są działania niepożądane Dutiloxu? Witam mój chłopak bierze TRITICCO 150mg 3 miesiące i Dutilox 60mg już 5 tyg od jakis 2tyg.jest jakby pobudzony nic go nie interesuje nawet mówi ze jest wyprany z uczuć jest obojętny w stosunku do mnie tak jakby juz mnie nie kochał moje pytanie brzmi czy takie efekty mina?

Szanowna Pani, mogą minąć ale niestety też mogą się utrzymać, można rozważyć zmianę leczenia