Jakie są rokowania w ostatnim stadium choroby marskości wątroby?

Witam, moj ojciec jest w ostatnim stadium choroby marskosci watroby. Ma zolta skore, galki oczne, oraz wysypke na ciele, zatrzymala mu sie woda w organizmie tzw stopy i brzuch, schudl ,zanik miesni , cukrzyca, miazdzyca, i dne moczanowa. Pije alkohol juz dlugie lata,. Co robic bedzie jeszcze z nami ?.

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza hepatologa i kierować się jego zaleceniami