Jakie zrobić badania stwierdzające przyczynę wzdęć brzucha?

Mam pytanie w związku ze wzdęciami brzucha .Mam z tym problem już od paru lat.Różne tabletki działają na krótko.Do kogo powinnam się udać po poradę ,jakie zrobić badania?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić do gastrologa. Lekarz ten po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania klinicznego wskaże dalszą diagnostykę. Wskazana okazać może się gastroskopia.