Jakim stylem powinienem pływać, aby wysmuklić łydki?

Kupiłem karnet na basen. Moim zadaniem jest wysmuklenie łydek. Jakim stylem powinienem pływać, żeby osiągnąć cel?

Inne style jak grzbietowy, dowolny (kraul) i motylkowy (delfin) w większości mają stopę w ułożeniu zgięcia podeszwowego, po to żeby stopa była swoistą płetwą.
Myślę jednak, że w takim rekreacyjnym pływaniu to nie ma różnicy. Każdy styl jest dobry dla nóg ;) już nie wspomnę o obręczy barkowej ;)
Oglądając zawody pływackie każdy pływak ma piękne smukłe łydki.