Jeziorko śluzowe przezierne, sklepienie bez zmian, trzon i antrum plamiście zaczerwienione

Przełyk bez zmian. Jedyne we wpuście widoczne dwie nadżerki do 2mm. Żołądek podatny na rozdymanie, perystaltyka żołądka prawidłowa. Jeziorko śluzowe przezierne. Sklepienie bez zmian, trzon i antrum plamiście zaczerwienione,a antrum linijnie ułożone,gojące się nadżerki- wycinek z trzonu. Odżwiernik kształtny.Opuszka dwunastnicy i część zaopuszkowa bez zmian. Dostałam lekarstwo HELIDES czy jest to dobre lekarstwo. Bo mnie znowu boli pod prawym żebrem.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak dobre. A jaka dawka? Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.