Karmienie mlekiem mieszanym a problemy z wypróżnianiem

Witam moj syn jest karmiony mlekiem mieszanym ost czasie robil tylko po 1 kupce, a dzis zrobil juz 4 o jasno zoltej barwie czy mam sie martwic?

Małgorzata Panek

Jeśli stolce nie są wodniste, nie ma się czym martwić. Niemowlęta mogą się wypróżniać po każdym posiłku.
W razie gorączki czy też stolców wodnistych, z domieszką śluzu czy krwi, należy zgłosić się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam