Katar i kaszel u 5-latki

witam mam 5letnią córkę ostatnio rozpoczęła zerówkę niestety często choruje po 2tyg złapała kater terazz aczęła trochę kaszleć obecnie katar jest tylko w nocy rano zielony póżniej przez cały dzień nos ma czysty w nocy od nowa zapchany rano znów zielony kaszel przy tym czasami tylko mokry odrywający podawam pneumolan sól morską co mogę zrobić?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy wskazują na infekcję dróg oddechowych. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza POZ / pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko i wdroży właściwe leczenie.