Kłucie rąk, nóg, pleców, serca i głowy

kują mnie obje ręce jak by to żyły i nogi plecy serce nie raz glowa mnie boli mam ciężko oddychać te kucie jest nie do wytrzymania byłem w szpitalu i wszystko jest ok a nie wiem od czego kuje mnie tak mocno a lekarz rodziny mówi że to nerwy a ja ma 18 lat

Małgorzata Panek

Opisywane przez Pana dolegliwości bólowe najprawdopodobniej mają podłoże nerwicowe. Stres zaburza funkcjonowanie organizmu. W przypadku nasilonych dolegliwości radziłabym udać się do psychologa lub psychiatry , gdyż ból uniemożliwi Panu aktywne funkcjonowanie, a rozmowa ze specjalistą pomogłaby dotrzeć do sedna problemu.
Pozdrawiam