Kłujący ból w okolicy żołądka

Od ponad trzech lat występują u mnie bóle w okolicy żołądka. Jest to ból "kłujący". Boli także przy nawet delikatnym dotyku tego miejsca. Ból występuje praktycznie codziennie ale są też dni całkiem bez bólu. Występuje na czczo i po posiłkach. Towarzyszy mi senność i przewlekłe zmęczenie. Miałem kilka dni temu wykonane badania - gastroskopię i kolonoskopię, które wyszły dobrze - nie stwierdzono żadnych zmian. Co może być tego przyczyną, co to za choroba i gdzie szukać pomocy? Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi jednoznacznie odpowiedzieć jaka choroba lub zaburzenie jest przyczyną dolegliwości. Moga to być zaburzenia ukrwienia przewodu pokarmowego lub bóle o podłożu psychogennym. Mam za mało informacji aby zróżncować przyczyny dolegliwości.