Kolki po karmieniu piersią u 2,5-tygodniowego dziecka

czy kolki u niemowlaka 2,5 tygodnia mogą wystepowac po prawie każdym karmieniu piersią po ok godzinie? Maluszek wtedy starsznie zrywa sie z placzem, kuli i prostuje nóżki na przemian, po chwili przestaje płakać, po czym po kilku minutach 2-3 ponownie zaczyna płakać, dość czesto jest tak ze podczas ataku (chyba) kolki dochodzi do wyróżnienia. Co może pomóc takiemu maleństwu w uśmierzaniu bólu (probowalam masażu, ciepłych okładów, dźwięku suszarki do włosów). Dziękuje z góry za odpowiedź

wyeliminować w swojej diecie wszelkie produkty mleczne i ewentualnie tez gluten. Podać dziecku Delicol, Dicoflor . Prowadzić proste ćwiczenia nóżkami dziecka żeby pobudzić perystaltykę i pomóc dziecku puścić gazy Poza tym Sabb simplex (niemiecki lek na kolki)