Konflikty w związku a miłość do innego

Po 3 miesiącach związku dziewczyna powiedziała że kocha innego faceta z ktorym i tak nie bedzie. Ale ze mną też już nie umie być bo wiem o tamtym, Zależalo jej na mnie. W dodatku ona ma problemy na studiach, ze zdrowiem i jej byly facet puscil plotke że sie puszcza. Teraz calymi dniami ona płacze i na nic nie ma siły. Smsuje ze mną, ale nie odbiera telefonów i nie chce sie spotkać, jedynie jak jedziemy razem pociagiem to wtedy.Co robić? Pogubiła sie we wszystkim. Jak mam ją wspierać. Kocham ją.

Czasem warto pozwolić dorosłej osobie, by wzięła odpowiedzialność za swoje życie i swoje decyzje, postawić granice. Jest trochę tak, że jest Pan kołem ratunkowym, ale nie na tyle ważnym, by być wrażliwym także na Pana potrzeby i to, co Pan czuje. Jeśli dziewczyna naprawdę chce zmiany, poprawy relacji i radzenia sobie warto, żeby skorzystała z pomocy psychologa i pracowała nad sobą. Bo na ten moment mam wrażenie, że obarcza Pana ciężarem, którego nie może Pan za nią nieść i jednocześnie nie pozwala Panu się do siebie zbliżyć.

Wiele sytuacji, problemów pomaga rozwiązać terapia par, tylko że Państwo de facto nie pozostajecie w związku..., ale kto wie może jeszcze będziecie. Osobiście uważam, że może warto zawalczyć o Was i uzmysłowić dziewczynie, że przyszłość ma większe znaczenie niż przeszłość.......