Koszmary nocne i bóle różnych części ciała

Od dlugiego czasu mam "problem"z samą sobą.Często nie mogę spać,budzę się z krzykiem,wstaję z bólem ramion,bioder a nawet głowy.Mam 3letnia córkę,mam pomoc ze strony rodziny jednak coś się dzieje.Moje sny zazwyczaj poprzedzają jakieś zdarzenie.Ciągle myślę o sądzie,rozprawach które były w sprawie mojej córki.Mam nowego partnera.Jednak często chce mi się płakać,uciec jak najdalej.W głowie mam milion myśli,żadna konkretna.Coś jest nie tak...

Witam Panią,

Pani objawy mogą świadczyć o tym, że trudne przeżycia nie zostały przepracowane i przejawiają się pod postacią lęku, wzmożonego napięcia niektórych grup mięśni, zaburzeniami snu. Mogą także odpowiadać zespołowi depresyjnemi z objawami somatycznymi. Warto rozpocząć diagnostykę od wizyty u psychiatry ( \w celu wykluczenia epizodu depresji) a następnie zgłosić się do psychoterapeuty, aby przepracować nagromadzone przeżycia.

Pozdrawiam!