Leki na łysienie androgenowe a potencja

Wczoraj|ByłemUdermatologa.Stwierdził,żeMamŁysienie androgenowe w fazie 2-3 .Przepisal mi loxon 5% , propecia raz dziennie i gelacet. Uprzedził mnie ,że zażywając propecie u niektórych pacjentów następuje niezauważalne zmniejszenie libido. Sprawdziłem w internecie ten lek i opinie na jego temat i sie przeraziłem. Czy słusznie ? Czy lek ten naprawde może wywołac impotencje ? Mam 24 lata i nie chcę żalowac tej decyzji. prosze o pomocW potwierdzeniuRzetelnosciTegoCopowiedzialMi wspomnianyDermatolog
Lek. Artur Jeliński Urolog

Deramtolodzu stosuja dawk 1mg ,w urologi stosuje sie dawke 5mg ,wiec stsowanie propecji niepwinno wlynac na libido