Leki na zmniejszenie wydzielania kwasu żołądkowego

Witam, ostatnio mam problemu z żołądkiem. Mianowicie boli mnie okropnie, byłam u lekarza dostałam leki na zmniejszenie wydzielania kwasu żołądkowego, niestety nie pomagają. Ból najsilniejszy jest wieczorem, nie daje spać. Rano także budzę się z bólem, tyle że lżejszym. Mam stwierdzony także zespół jelita drażliwego tylko nie wiem czy to ma ze sobą związek. Co to może być? Sama nie wiem już co mam robić. Proszę o pomoc w doradzeniu co to może być i na jakie badanie się wybrać.

Ale jakiego typu są to bóle, w jakich okresach występują, gdzie dokładnie się lokalizują...??? Bez szczegółowego wywiadu, bezpośredniego badania, wykonania badan dodatkowych (chociażby USG jamy brzusznej) nie wyjaśnię przyczyn Pani dolegliwości i sposobu dalszego postępowania.