Metaliczny posmak w ustach, problemy z trawieniem, zaparcia, wzdęcia i ból brzucha

Od 3 mc z przerwami czuje metaliczny posmak w ustach,do tego doszly problemy z trawieniem,zaparcia,wzdęcia. Od 2 tygodni czuje bol w brzuchu po lewej stronie. Ogolnie slabo sie czuje i mam zawrory glowy. Jestem za granica i czy takie objawy kwalifikuja sie do pilnego powrotu do Polski w celu wykonania badan, bo pracodawca oczywiscie nie chce mnie za bardzo sciagnac do kraju no uważa ze nie ma potrzeby. Prosze o pomoc.

Witam. Myślę że przynajmniej powinien udać się Pan do lekarza rodzinnego w celu zbadania i wykonania chociaż najprostszych badań. Na podstawie tych pojedynczych informacji ciężko cokolwiek potwierdzić albo wykluczyć