Mięsisty guzek na pochwie

Witam. W mojej pochwie wyczuwam '' cos'' takie miesiste jakby wyrastajace z przedniej czesci pochwy. Nie zwracalam na to nigdy uwagi bo lekarze te tego nie robili a jestem mama wiec podczas ciazy odwiedzalam ginekologa dosc czesto. Uznalamto za normalna budowe pochwy ale ostatnio moj partner zapytal mnie co to jest i jakos zaczelam sie martwic czy to normalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę dokładnie powiedzieć czym jest wspomniana zmiany, jednak sugerowałbym aby obejrzał ją dokładnie lekarz podczas badania .