MRI i neuralgia międzyżebrowa
Mężczyzna 53 lata, wskazanie do MRI neuralgia międzyżebrowa od roku. Proszę o interpretację wyniku. Pogłębienie fizjologicznej kifozy kręgosłupa. W obrębie początkowych odc żeber oraz przylegających części nasad łuków i trzonów kręgów obustronnie widoczne są obszary nieprawidłowej IS- obniżonej w obrazach T1 zależnych, niejednorodnie podwyższonej w obrazach T2 zależnych oraz podwyższonych w T2 TIRM z towarzyszącymi najpewniej wyostrzeniami na krawędziach powierzchni stawowych stawów głów żeber

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam,
opisywane są zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, powinien Pan skontaktować się z lekarzem zlecającym badanie, który zna Pana historię dolegliwości i może się odnieść do Pana faktycznego stanu względem badania.
pozdrawiam