Mrowienie, bolesność kręgosłupa a możliwe przyczyny

Witam. Odczowam mrowienie takie mroczki po calym organizmie nogi rece plecy itd i chrupia mi wszystkie stawy, Nie wiem co mi jest ;-( rzs nie wychodzi lekarze uznali rzs seronegatywne...ale boje sie ze to cos innego. Boli mnie kregoslup ledzwiowy, mięśnie nieraz ból stawów...Prosze o podpowiedz np jakie badania sama moge zrobic i w jakim kierunku. Chodze od lekarza do lekarza i nic mi nie robia ;-( zazywam wit d3 i calpores i neurovit, bralam 8 tyg metotrexat ale zle sie czulam i mam odstawiony

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję wykonać p/ciała IGG i IGM w kierunku Borrelia. Wynik należy skonsultować z internistą.