Mrowienie w nogach bez opuchlizny

Witam. Mam problem z nogami. Od stycznia czuje caly czas mrowienie. Mialam dopplera wszystko dobrze. Nie mam opuchlizny. Nogi sa ładne. Nie mam pajaczkow. Nie ma w rodzinie zylakow. Jestem pol roku po ciazy. Nie karmie od 3 miesięcy. Nie pije kawy. Biore magnez, Wit c, wit b12, do tego mam nerwice. Biore asertin 50 plus concore cor na serce. Bola mnie miesnie lydek i ud przy obu nogach. Co mam robic ze soba? Do jakiego lekarza sie udac? Co mi moze byc?

Do pełnej konsultacji i kompleksowej oceny stanu zdrowia i wyników badań.
Ważny stan ogólny, sprawność, tryb życia i pracy...
Leki poprawiające nastrój - proszę rozmawiać z Lekarzami, którzy Panią znają;

Pozdrawiam