Na co wskazują te bóle brzucha i głowy, nudności?

Witam 3 tygodnie temu byłam u ginekologa ,ponieważ bolało i swędzialo mnie przy oddawaniu moczu. Lekarz powiedział żebwyglada na infekcje, ale ponieważ plamilam krwią nie zrobił cytologii i powiedział że za dużo przez tą krew nie widzi w USG. Przepisał primolut nor, macmiror w globulkach oraz maść pimafucort. Skonczylam branie tych leków według zaleceń. Od tygodnia mam bol brzucha ,nudności , zdarzają się bóle głowy oraz zawroty czy to może być efekt uboczny po braniu któryś z tych leków ? A może te objawy wskazują na nie wyleczona infekcje ?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

wymienione przez Panią objawy mogą wskazywać zarówno na niedoleczoną infekcję, jak również być jednym z działań niepożądanych, jakie mogą pojawić się na skutek stosowania leków.

Aby to zweryfikować najlepiej przeanalizować ulotki dołączone do opakowań wyżej wymienionych przez Panią leków i sprawdzić, jakie są możliwe skutki uboczne. Jeśli wśród nich znajdą się bóle brzucha, nudności, a także bóle i zawroty głowy, to najprawdopodobniej Pani samopoczucie wynika z zażywania leków. Jeśli nie, to warto udać się ponownie do lekarza i poprosić o diagnostykę w tym kierunku.

Poniżej umieszczamy przykładowe pytania na podobne tematy:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/zmeczenie-zawroty-glowy-i-bole-brzucha,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bole-brzucha-skurcze-i-zawroty-glowy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-powoduje-zawroty-glowy-i-bole-brzucha.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.