Nadmiar flegmy i mdłości podczas posiłku u 12-latki

moja 12letnia córka od ok3 tygodni prawie nic nie je.na szczęście dużo pije.nieustannie wypluwa flegmę, gęstą, lepką, zalegającą w gardle.zatoki ma czyste,gardło i oskrzela zdrowe. flegma prawdopodobnie pochodzi z żołądka. podczas posiłku nadmiar flegmy i mdłości nie dają jej jeść.po 2 kęsach mdłości nasilają się i jest koniec posiłku.wypluwa ciągle flegmę.córka może tylko pić płyny.pije soki owocowe,warzywne,zupy,jogurty, mleko.daję też napar z szałwi, po którym córka lepiej się czuje.pomocy!

Witam! W takiej sytuacji konieczna jest bezpośrednia ocena stanu zdrowia dziewczynki przez lekarza pediatrę. Być może zaistnieje konieczność wykonania gastroskopii, czyli badania endoskopowego górnego odcinka przewodu pokarmowego.