Nadmierna potliwość w okolicy odbytu a możliwość leczenia

Witam,mam taki problem otóż jak jest ciepło na zewnątrz i wyjdę na spacer,albo będę coś robić to poci mi się odbyt,i potem na spodniach pojawiają się plamy z tego potu.Wie ktoś może jak to leczyć,jakie środki stosować

Witam. Przede wszystkim konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie i określenie przyczyny objawów -,zakażenie grzybicze, szczelna odbytu, hemoroidy.