Nadmierne owłosienie na ciele 19-latka

Witam jestem meżczyzną mam 19 lat i mam problem z owłosieniem na ciele otóż włosy występują na pośladkach , ramionach maja około 2 cm długości , broda zarasta mi na całej szyi , także na plecach występują pojedyńcze czarne i długie po próbie depilacji włosy odrastają takie jak były bądź dłuższe w krótkim czasie. Co może być tego przyczyną , wydaje mi sie ze nie jest to normalne więc proszę o pomoc . Pozdrawiam

Dzień dobry

Jeśli chce Pan trwale usunąć owłosienie, to zdecydowanie polecam wdrożenie epilacji laserowej. Po wykonaniu serii zabiegów można uzyskać redukcję owłosienia do ok 92%.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeśli owłosienie jest niepokojąco nadmierne warto udać się na konsultację do endokrynologa. Następnie jeśli wszystko będzie w porządku można pomyśleć o epilacji laserowej - to najskuteczniejszy sposób na trwałe usunięcie owłosienia.

Pozdrawiam