Napady nerwicowe i zaburzenia widzenia

Witam.Miałam straszne napady nerwicowe,tj.gdy się denerwowałam miałam drgawki,zaburzenia oddychania,"głupie" myśli.Nie byłam z tym u psych.,ale po objawach jakie miałam sama mogę stwierdzić że to nerwica.To trwało kilka lat.Niedawno wyprowadziłam się do innego miasta,mieszkam sama,wyciszyłam się,aczkolwiek zaczęły się kłopoty ze zdrowiem(dokładnie wzrokiem) i myśle że to efekty nerwicy.I pytanie czy psycholog by mi dał na moja prośbe najsłabsze leki psychotropowe?Abym dalej nie traciła zdrowia?

Witam serdecznie.
Psycholog niestety nie może wystawić Pani recepty. Jeśli jednak opisane problemy pojawiły się już dawno, warto wybrać się do Poradni Zdrowia Psychicznego i zasięgnąć fachowej opinii Psychiatry (który jeśli uzna to za stosowne wypisze Pani odpowiednie leki). Do czasu wizyty u lekarza można wspomagać się ziołowymi preparatami uspokajającymi, dostępnymi w aptekach bez recepty.