Nawracająca nerwica, migreny i wymioty

MOJA SIOSTRA JE ZA DWOCH MIMO TEGO PRZY WZROSCIE 170 WAZY 40 KG-WSZYSTKIE BADANIA SA OK.A ONA MA OKROPNE MIGRENY ,WYMIOTUJE I MA NAWRACAJACA NERWICE .GDZIE ZACZAC LECZENIE ,GDZIE ZROBIC DODATKOWE BADANIA IJAKIE.DOTYCHCZASOWI LEKARZE NIC NIEPOMOGLI.CHCE JEJ POMOC ,ALE NIE WIEM JAK I GDZIE.ONA JUZ SIE PODDALA.MA 40 LAT I ZYCIE PRZEDNIA.KTO JEJ JJEST WSTANIE POMOC .PROSZE O POMOC I WSKAZOWKI.CZEKAM PELNA NADZIEJI.Z GORY DZIEKUJE .GRAZYNA.

Aleksander Ropielewski

Problem jest zbyt skomplikowany abym, mógł dać jakieś konkretne rozwiązanie. Jeżeli badania nie wykazują zaburzeń organicznych (konkretnej choroby/niewydolności narządu) przyczyną są albo zaburzenia czynnościowe (zaburzenia w działaniu "prawidłowego organu") lub psychiczne. Tym tropem sugerowałbym podążyć w poszukiwaniu pomocy dla siostry. Najpewniej przyczyną są zaburzenia psychiczne lub dysfunkcje neurologiczne (ośrodku sytości i głodu)

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza