Nawrót gorączki u 33-latki

Witam. mam 33 lata od marca tego roku zachorowalm na grype tak powiedzial lekarz trzymao mnie prawie 3 tygodnie wraz z wysoka goraczka ktora tak dlugo sie utrzymywala.w kolejnym tygodniu poczulam sie znacznie lepiej i nic mi nie dolegalo.w lutym a dokladnie 2 lutego znow goraczka i to wysoka ponad 39 st.i do dnia dis sie utrzymuje zrobilam wyniki morfologie i ob z czego ob mialam 58 lekarz dal mi na przeswietlenie pluc i tez wykazalo dobrze .Prosze o pomoc bo juz nie wiem co mi jest.Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Napisała Pani, że dolega Pani coś od marca (3 tygodnie). Dopiero pierwszy tydzień minął. Niemniej przyczyny tak wysokiej gorączki u dorosłych należy diagnozować. Proponuję udać się do internisty, który pokieruje dalszą diagnostyką. Do tego czasu można stosować Paracetamol, który pomoże obniżyć gorączkę.