Nerwica lękowa u partnerki

Witam, Za 4 miesiące czeka mnie ślub.Moja narzeczona ma nerwicę lękową.wychowywała się bez ojca(zdradził swoją żonę z matką mojej narzeczonej)Kiedyś wspomniała,że ma"złe"myśli.okazało się ,że wyobraża sobie jak bierze nóż i robi krzywdę najbliższym.Zlekceważyłem.Powiedziałem ,że czasem każdy tak ma..ostatnio jednak znów wspomniała o tym a ja się wystraszyłem..chodziła po psychologach i psychiatrach i mówili jej m,ze bardzo dobrze sama siebie analizuje. Nasila się w stresie.czy to coś poważnego?

Dzień Dobry,
trudno to ocenić czy to coś poważnego - najwyraźniej przeszkadza to Panu i najprawdopodobniej Pana narzeczonej. Zamiast chodzic po psychologach proponuję psychoterapię ( czyli poszukanie źródła objawu i zmianę reakcji) u jednego wybranego przez Państwa specjalisty - psychoterapeuty. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka