Niekształtny płód w 9. tygodniu ciąży

Witam jestem w 9 tyg ciąży, jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w 7 tyg. Bardzo się martwię,w obecnej ciąży było plamienie, które po 2 dniach ustąpiło, plamienia te były nie wielkie, raczej przypominały brunatne plamki przy podcieraniu sie. w 8 tyg nie było słychać echa serca, lekarz stwierdził, że płód jest niekształtny, czym to grozi ? Zrobiono badnie dopplera i okazało się, że tętno jest i płód rośnie. Co się dzieje jak płód jest niekształtny, co to może oznaczać? czym to grozi
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem co lekarz miał na myśli. Proszę zapytać o to przy następnej wizycie. Jeżeli jest tętno i bicie serca a płód się rozwija nie ma powodów do obaw.