Niepełna stulejka a konieczność interwencji chirurgicznej

Witam, Zauważyłem u siebie niepełną stulejkę w związku z czym mam pytanie, czy jest konieczna interwencja chirurgiczna czy też taka stulejka nie przeszkadza w życiu codziennym oraz kontaktach płciowych?
Piotr Pilarski

Ciężko mi się wypowiedzieć bez zbadania ale myślę, że sam Pan powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie jak to w Pana przypadku jest. Nie każdą stulejkę koniecznie trzeba leczyć chirurgicznie.

Pozdrawiam.