Niewidoczny pęcherzyk na USG a szansę na ciążę

Ostatnia miesiączka 7.11, owulacja zgodnie z testami wypadła 20.11. Cykl mam średnio 28-29 dni. Wczoraj, czyli 13.12 byłam u lekarza i niestety na usg jeszcze nie widać nawet pęcherzyka.Dodam, iż badanie wykonane sprzętem nowym, szpitalnym. czy jest to możliwe, aby go jeszcze nie było?lekarz wykluczył ciążę pozamaciczną, ale i w macicy niestety jej nie widać. HCG 03.12 wynosiło 13, natomiast dziś 14.12 już 420. dlaczego zatem nie widać jeszcze nawet pęcherzyka?

Lek. Tomasz Budlewski

Uznaje się iż pęcherzyk powinien być widoczny gdy beta-hcg wynosi około 1000. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa przed świętami.