Niewielkie wypadanie centralnej części wydłużonego ppm w skurczu do lewego przedsionka

Niewielkie wypadanie centralnej części wydłużonego ppm w skurczu do lewego przedsionka. IM (+/++). Strumień wąski. Od 5 lat brałam Bisocard 1,25 mg . Po ujawnieniu się łuszczycy odstawiono mi beta bl. a wprowadzono w 10.2013 r Staveran 2x40 mg . Od miesiąca skoki ciśnienia 160/110 , jednocześnie bicie serca do 142/min i spadek K poniżej 3,5. Uzupeł. elektr. kropl. i ponownie biorę 1200 mg Kaldyum . Od dziś kardiolog zalecił mi Bisocard czy słusznie ? Może powinnam brać inne leki ? :) TSH 3,49

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno na podstawie krótkiego opisu podważać terapię wdrożoną przez lekarza, który miał możliwość zbadania oraz oceny wszystkich badań dodatkowych. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty w dziedzinie kardiologii.