Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe oraz skolioza

Witam, od paru lat mam bole kregoslupa,mam niewielka skolioze,rok temu RTG(niewielkie zmiany zwyrodnieniowe),wizyta u ortopedy powiedzial ze ok tylko cwiczyc.Tryb zycia: praca w biurze,weekend tenis i 2 dzieci.Od kilku tygodni bol po prawej stronie kregoslupa pod zebrami,boli troche jak dotykam,dyskomfort wieczorem gdy klade sie a rano lekka sztywnosc kregoslupa,troche promieniuje przez posladek i udo, musze troche przec zeby oproznic pecherz + nerwowosc.Prosze o porade i do jakiego specjalisty?

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??
USG BRZUCHA, ? kamica nerek? Ginekolog, Badanie moczu i in.

Pozdrawiam