Nudności, ból żołądka i wzdęcia oraz opis wyniku gastroskopii

mam dolegliwosci : nudnosci ból żoładka,wzdecia/ Byłam na gastroskopii i dostałam taki opis : błona śluzowa częsci przedodźwiernikowej miejscami zaczerwieniona z pojedyńczą grudką pępkowatą tuż przy odżwierniku. Odźwiernik drożny. rozpoznanie gastropatia. test urazowy - ujemny. Moje pytanie czy te dolegliwości to przez to? Dostałam od lekarza rodzinnego Bioprazol.Czy powinnam czegoś unikać ?zeby wyleczyc szybciej

Lek. Tomasz Budlewski

Zapewne dolegliwości z tego wynikają. Proponuje zastosować lek, a co do diety proponuje stosować zdrową dietę i po 2 tygodniach udać się do lekarza w celu określenia efektów.